پروانه بهداشت، مجوز بهداشت، پروانه مسئول فنی،پروانه بهره برداری و پروانه ساخت،پروانه تاسیس،مجوز ورود، ترخیص و صادرات محصولات مشمول قانون مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی بهداشتی، بصورت کلی مجوز بهداشت گفته میشود و نیازمند تمامی مدارک می باشد.

مطالعه بیشتر...

لزوم تبدیل شدن نواحی و مناطق صنعتی به شهرک صنعتی مصوب نیازمند شرایط و ضوابط و مقررات زیست محیطی و مدیریت ایمنی بهداشت EMP) ( سایر امکانت زیربنایی و لزوم اخذ مصوبه و مجوز از هئیت وزیران می باشد.

مطالعه بیشتر...

لزوم  ساماندهی و تبدیل نواحی و مناطق صنعتی به شهرک های صنعتی مصوب نواحی و لکه های صنعتی در استان تهران به مرور زمان و طی بی نظمی های اداری خصوصا شهرداری و فرمانداری و نبود
سیاست راهبردی درازمدت شکل  گرفته است.

مطالعه بیشتر...

بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی نیز مناطق و نواحی صنعتی خیابان اتحاد،جاده دماوند،جاجرود سیاه سنگ خرمدشت،آبعلی،شکل گرفت.

مطالعه بیشتر...

جواز تأسیس چیست؟

جواز تأسیس در حقیقت یک نوع گواهی است که به دارنده و صاحب آن اذن فعالیت برای اشتغال به تولید در زمینه‌ها و رشته‌های  مورد نظر در مجوز و در یکی از شهرک‌های صنعتی که در جواز  آمده را میدهد.
 به عبارت دیگر جواز تاسیس جوازی است که وزارت صنعت، معدن و تجارت  برای اشخاص  اعم از حقیقی یا حقوقی که قصد احداث یک واحد تولیدی را دارند صادر مینماید.پس نخستین قدمی را که  همه ی اشخاص اعم از  حقیقی یا حقوقی که قصد راه اندازی یک واحد تولیدی (کارخانه) را  بایستی بردارند دریافت جواز تأسیس از وزارت صنعت است.

مطالعه بیشتر...

تاریخچه تولید نساجی

صنعت پارچه ایرانی که امروز نا مرادی گریبانش را گرفته روزی برای خود سرور و سالاری بوده است

ایرانیان نخستین ملتی هستند که به صنعت تولید نساجی (صنعت پارچه بافی )پی بردند و در هیچ جا بهتر از صنعت تولید نساجی نمی توان که روح کنجکاوی تازه جو و پیشرفت خواه ایرانی را دید.

مطالعه بیشتر...

ثبت برند و علائم تجاری خدمات و کالاهای تولید شده توسط یک شخص را از ما بقی کالا ها هم جدا می نماید که این برند و علائم تجاری به هر علامت قابل مشاهده ای که نشاندهنده کیفیت کالا ها و یا خدمات می باشد و در اظهارنامه ثبت معرفی شده است گفته می شود.در واقع ثبت برند و علائم تجاری یک عنوان برای معرفی اشخاص می باشند.

مطالعه بیشتر...


پروانه بهره برداری مدرکی  می باشد که برای هر نوع صنفی به واحد های صنفی داده می شود.

مطالعه بیشتر...

جواز تاسیس یک مدل مجوز می باشد که به افرادی که این گواهی را دارند اجازه داده می شود محصولاتی که در جواز تاسیس ذکر شده است را در شهرک های صنعتی نام برده شده در جواز تاسیس تولید نمایند. 

مطالعه بیشتر...

منظور از#معافيت#مالياتي چيست و چه مواردي را شامل مي شود؟

مطالعه بیشتر...
کانال لجور

فعالیت های حامی صنعت لجور

  • جواز تاسیس
  • ثبت برند
  • تهیه طرح توجیهی
  • پایان کار صنعتی سوله و کارگاه
  • مجوز محیط زیست
  • پروانه بهره برداری
  • مشاوره تغییر کاربری اراضی زراعی
  • تسهیلات بانکی تولیدی و استمحال بدهی
  • معافیت گمرکی ماشین آلات خط تولید
  • جواز و مجوز صنایع